OBECNE PROJEKTY - Stowarzyszenie Przyjaciół Prosit

Stowarzyszenie Przyjaciół Prosit imienia Józefa Englinga

Czego oczekujemy od drogiej Matki Najświętszej? Głęboki, zniewolony dom
w Jej sercu, a co za tym idzie w sercu Trójjedynego Boga.

P. Józef Kentenich

JÓZEF ENGLING
Prace w trakcie:

Wycena pomp ciepła i fotowoltaiki dla Izby Pamięci i szkoły – zob. załącznik (ok. 120000 na każdy budynek, pompa gruntowa).
Prace inwentaryzacyjne prowadzone w Izbie i w szkole przez Pana Łukasza Holowieszko (certyfikat pod projekty architektoniczne) celem przygotowania projektów dla kompleksowej renowacji szkoły i Izby Pamięci.
Oferta pana Mariusza Giersa odnowienia szopy: wymiana dachu i zabezpieczenie całości budynku – szacunkowa wycena: 30000. (Priorytetem jest w tym momencie Punkt 2.2.; jeśli fundusze pozwolą, możemy iść dalej).
Przygotowanie papieru listowego, wizytówek, reklamy – z firma Plexer/Bartoszyce (razem z oznakowaniem), aby Stowarzyszenie zaistniało medialnie z wizerunkiem, telefonem, strona, logo.
Kontakty z sympatykami.
Opis oferty dla pielgrzymów na przyszły rok, a także oferty turystycznej.
Spotkanie z panem burmistrzem/starosta w sprawie remontu drogi powiatowej (Grzegorz, Alicja). Wniosek pana Starosty: „To nie jest droga do lasu…” (ale do ważnej miejscowości)
Konieczność zatrudnienia majstra (złotej raczki) na 2-3 godz. Tygodniowo. Jest chętny z Prosit – pan W. Sadowski do doraźnych pilnych prac „męskich”.
Prosity 14
PL-11-230 Bisztynek

alkosta@wp.pl
Made by M.Kłobuchowski
Konto Euro/Account Euro:
SWIFT: PPABPLPK
IBAN: PL 59160014621801635820000002
BIC: PPABPLKXXX

Verwendungszweck/Destiny: Schule in Prosity/School in Prosity
Konto PLN :
NRB: 86160014621801635820000001
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Ul. Warszawska 1, 11-200 Bartoszyce

Przeznaczenie: Szkoła w Prosity